Aurora zdecydowała się przenieść premierę filmu z kina na VOD 0

Mamy kolejnego rodzimego dystrybutora, który zdecydował się na odważny krok jakim jest premiera kinowego filmu wprost na VOD. Na taki zabieg zdecydowała się Aurora, której produkcja Żegnaj, mój synu w kwietniu trafi do sieci.

W najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych podobnych ogłoszeń, wydaje się to pewne. Film dostępny będzie na vod.pl już od 2 kwietnia.

Komunikat dystrybutora:

W związku z panującą sytuacją, Aurora Films postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom widzów i zamiast odwołać kolejną premierę kinową, przenosi ją do sieci. Dzięki temu już od 2 kwietnia na platformie VOD.pl, będzie można oglądać obsypany nagrodami dramat jednego z czołowych chińskich reżyserów – Wanga Xiaoshueia.

Żegnaj, mój synu, to rodzinna saga rozgrywająca się na przestrzeni trzech dekad chińskiej transformacji to nowy film jednego z najważniejszych chińskich reżyserów, Wanga Xiaoshuai. Ozdobą filmu są znakomite role, za które Yong Mei oraz Wang Jingchun odebrali w Berlinie Srebrne Niedźwiedzie. Posługując się historią jednostek, chiński reżyser krytycznym okiem spogląda na transformację, jaką na przestrzeni trzech dekad przeszło Państwo Środka. Od rewolucji kulturalnej do agresywnego kapitalizmu dnia dzisiejszego.

Źrodło: aurora

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…