Zwiastun 3. sezonu serialu "Obsesja Eve" zdradza szybszą datę premiery 0

BBC America udostępniła pierwszy zwiastun 3. sezonu serii Obsesja Eve. Dodatkowo ujawniono nową datę premiery. Serial zadebiutuje szybciej o dwa tygodnie niż pierwotnie rozkładano.

Fabuła serialu skupia się agentce MI6, Eve. Kobieta jest znudzona swoją pracą. Stopniowo popada też w obsesję na punkcie pięknej i niebezpiecznej psychopatycznej zabójczyni, Villanelle. Kobiety rozpoczynają niebezpieczną zabawę w kotka i myszkę. Sezon drugi zakończył się cliffhangerem, który pozostawił pod znakiem zapytania losy Eve.

Pierwotnie serial miał pojawić się 26 kwietnia, jednak zdecydowano się przyśpieszyć premierę, na 12 kwietnia, głównie z uwagi na potrzeby fanów.

Wiemy jak uwielbiana jest ta seria i jak ludzie potrzebują w tych czasach dobrych rzeczy – zdradziła Sarah Barnett z AMC

W rolach głównych powrócą Sandra Oh, Jodie Comer i Fiona Shaw, a dołączą do nich Harriet Walter, Danny Sapani, Gemma Whelan, Camille Cottin, Steve Pemberton, Raj Bajaj, Convery Turlough, Pedja Bjelac i Evgenia Dodina. Za sterami serialu stoją Phoebe Waller-Bridge, która odpowiada również za scenariusz najnowszej odsłony przygód agenta 007 zatytułowanej Nie czas umierać oraz Luke Jennings.

Dodajmy także, że kilka miesięcy temu włodarze BBC America podjęli decyzje, że powstanie także 4. sezon.

Źrodło: flickeringmyth.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…