Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Będzie kontynuacja spin-offu ''Szybkich i wściekłych''. Hobbs i Shaw powrócą! 0

Popularna seria Szybcy i wściekli doczeka się kolejnego filmu w swoim uniwersum. Po zeszłorocznym sukcesie pierwszego spin-offa zatytułowanego Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw pora na jego kontynuację.

fot. materiały prasowe

Jak twierdzi Dwayne Johnson, który w widowisku wciela się w Hobbsa, prace nad sequelem już trwają. Studio Universal dało zielone światło jego twórcom.

Pracujemy teraz nad kolejnym filmem, kolejnym Hobbs i Shaw i jestem z tego powodu bardzo podekscytowany. Muszę teraz tylko dowiedzieć się w jakim kierunku to pójdzie.

powiedział Johnson

Patrząc na kasowy wynik spin-offa decyzja o powstaniu sequela była tylko kwestią czasu. Produkcja ta bowiem przy budżecie 200 mln dolarów, na całym świecie zarobiła ponad 760 mln. Za jej reżyserię odpowiada David Leitch. W obsadzie aktorskiej oprócz Johnsona znaleźli się także Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Eiza Gonzalez oraz Helen Mirren.

Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs, lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii, dziś społeczny wyrzutek, Shaw, spotkali się w 2015 roku w filmie Szybcy i wściekli 7, pozostają w nieustannej walce – na słowa i czyny. Ale sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość. Wspólnie z nieustraszoną agentką MI6, która okazuje się siostrą Shawa, zajadli przeciwnicy muszą zjednoczyć się we wspólnej sprawie – by zniszczyć jedynego gościa, który jest gorszy niż oni dwaj.

Źrodło: screenrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…