Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Koronawirus i wstrzymanie produkcji nie wpłynie na premiery seriali w serwisie Netflixa 0

Na ten moment użytkownicy Netflixa opłacający abonament mogą spać spokojnie. Pomimo wstrzymania produkcji nowych filmów oraz seriali, nie wpłynie to na razie na zmiany w kalendarzu.

Podobnie, jak wielkie wytwórnie filmowe, tak samo Netflix wstrzymał się z produkcją swoich nowych seriali. Zatrzymano chociażby prace na planie 4. sezonu Stranger Things oraz 2. sezonu Wiedźmina. Na ten moment nie wiadomo, kiedy twórcy oraz aktorzy będą mogli powrócić do dalszej pracy nad tymi produkcjami.

Jeden z ważniejszych pracowników platformy streamingowej, CCO Ted Sarandos w rozmowie z portalem IndieWire zdradził, że na ten moment Netflix nie ma żadnych problemów związanych z obsadzeniem swojego kalendarza.

Pracujemy z dużym wyprzedzeniem, ponieważ pokazujemy od razu wszystkie odcinki na raz. Dlatego też nie będzie żadnych zawirowań w ciągu najbliższych kilku miesięcy, może pod koniec roku, jak powrót na plany zdjęciowe nie będzie jeszcze możliwy.

wyjaśnia Sarandos

Jakiś czas temu pojawiły się zapytania odnośnie premiery 2. sezonu The Umbrella Academy, ponieważ aktualnie seria jest na etapie postprodukcji. Na szczęście wszystko będzie gotowe na czas. Podobnie, jak w przypadku animowanego hitu Netflixa noszącego tytuł Big Mouth. Ostatnio odbył się 40-osobowy czas wideo, gdzie aktorzy i twórcy czytali scenariusz.

Nie zmienia to jednak faktu, że z każdym tygodniem będzie coraz trudniej.

Źrodło: IndieWire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…