Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Morbius", "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" i "Uncharted" - Sony Pictures przesuwa premiery swoich filmów 0

Sony Pictures postępuje nieco inaczej niż reszta hollywoodzkich wytwórni. Najwidoczniej osoby decyzyjne w firmie nie wierzą w szybkie zakończenie pandemii, ponieważ poprzesuwano premiery najważniejszych filmów na przyszły rok.

Morbius, Pogromcy duchów. Dziedzictwo oraz Uncharted trafią do kin zdecydowanie później niż pierwotnie zakładano. Ba, wszystkie te produkcje obejrzymy dopiero w 2021 roku.

W przypadku tego ostatniego filmu jest to zdecydowanie najłatwiejsza decyzja. Ekipa zdjęciowa cały czas czeka na rozpoczęcia prac na planie zdjęciowym.

Oprócz tego opóźniona zostaje również sierpniowa premiera filmu familijnego Piotruś Królik 2: Na gigancie. Produkcja dla całej rodziny trafi do kin 15 stycznia 2021 roku.

Wielkie wytwórnie, podobnie jak kinomani na całym świecie (i nie tylko), wyczekują zakończenia pandemii. Nie wiadomo, jak długo świat będzie dochodził do siebie po jej zakończeniu. Warto jednak podać przykład kin, gdzie na moment otworzono ponad 500 kin, jednak zainteresowanie było minimalne.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Khaosth

Spore przesunięcie. Ciekawe czy przesunięcie "Morbiusa" wpłynie na datę premiery "Venoma 2", czy może oba filmy są na tyle niezależne względem siebie, że mogą trafić do kin w odwróconej kolejności.

Proszę czekać…