Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

To nie prima aprilis - 1 kwietnia premiera "365 dni" na Netflix 0

Netflix po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Po premierach takich filmów, jak Mowa ptaków, Proceder czy W lesie dziś nie zaśnie nikt przyszła kolei na następny głośny tytuł. Tym razem będzie to polski film erotyczny na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej – 365 dni.

To nie prima aprilis! Platforma Netflix w swoich mediach społecznościowych ogłosiła, że już jutro, czyli 1 kwietnia premierę w serwisie będzie miał film erotyczny rodzimej produkcji – 365 dni. Film był jednym z najgorętszych tytułów tego roku.

Massimo Torricelli (Michele Morrone), młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel (Anna Maria Sieklucka) jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

tomi323

Oj prowokują, żeby zrezygnować, oj prowokują.

Proszę czekać…