Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Serial ''Shrill'' odnowiony na kolejny sezon 0

Hulu podjęło decyzję o zamówieniu kolejnego, trzeciego już sezonu komediowego serialu Shrill. Produkcja ta została dobrze przyjęta przez użytkowników platformy, która zadowolona jest z wyników jej oglądalności.

Gwiazdą serialu Shrill jest Aidy Bryant znana z amerykańskiego show Saturday Night Live czy ubiegłorocznej komedii Jestem taka piękna!. Wciela się ona w Annie, młodą kobietę z nadwagą, która pragnie odmienić swoje życie, jednak nie kosztem wyglądu, bowiem całkowicie akceptuje siebie taką jaką jest.

Scenariusz do produkcji inspirowany jest książką Lindy West pt. Shrill: Notes from a Loud Woman. West wraz z odtwórczynią głównej roli jest także jego autorką. W obsadzie serialu znajdują się m.in. Lolly Adefope (Cudotwórcy, Szpieg, który mnie rzucił, Luka Jones (Izzy zapieprza przez miasto), Ian Owens i John Cameron Mitchell (Sprawa idealna).

Shrill jest produkowany przez Broadway Video i Brownstone Productions we współpracy z Warner Bros. Television

Trzeci sezon podobnie jak poprzedni składać ma się z 8 odcinków. Data jego premiery nie jest jeszcze znana. Sugerując się datami premier poprzednich sezonów prawdopodobnie zadebiutuje on na początku przyszłego roku.

Mieliście okazję zapoznać się z dwoma poprzednimi sezonami? Co sadzicie o tym tytule?

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…