Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Data premiery nowych odcinków "Ricka i Morty'ego" ujawniona 1

Co prawda dzisiaj obchodzimy dzień żartów, jednak stacja Adult Swim nie ma zamiaru robić w balona fanów serialu animowanego Rick i Morty. W sieci pojawiła się zapowiedź kontynuacji 4. sezonu, a także data premiery nowych odcinków.

Kilka dni temu stacja Adult Swim zrobiła mega niespodziankę wszystkim wielbicielom kultowej już animacji Rick i Morty i zaprezentowała film krótkometrażowy zatytułowany "Samurai & Shogun (Rick and Morty)". Produkcja powstała przy współpracy z japońskim studiem DEEN. I na tym nie koniec kolejnych zacnych nowin.

Dzisiaj Adult Swim pokazało zwiastun kontynuacji czwartego sezonu. W zapowiedzi możemy zobaczyć sporo intrygujących scen, które z pewnością spodobają się fanom. Oprócz tego poznaliśmy datę premiery nowych odcinków. Pierwszy z nich pojawi się już 3 maja 2020 roku.

Pierwszy odcinek 4. sezonu został wyemitowany w listopadzie ubiegłego roku. Do tej pory zaprezentowano pięć epizodów, które zostały bardzo dobrze ocenione przez fanów. Miejmy nadzieję, ze twórcy utrzymają formę i zaserwują nam kolejne świetne i zabawne momenty.

Źrodło: Adult Swim

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…