Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun ''Peninsula'' filmu ze świata ''Zombie express'' 1

Zobaczcie pierwszą zapowiedź horroru Peninsula rozgrywającego się w tym samym świecie co kultowy Zombie express z 2016 roku. Po obejrzeniu zwiastuna koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba ta nowa produkcja.

Peninsula nie będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszego filmu. Ma ona rozgrywać się w tym samym świecie, ale poznamy nowych bohaterów i nowe miejsce akcji. Fabuła rozpocznie się na cztery lata po wydarzeniach jakie rozegrały się w końcówce pierwszego filmu. Głównym bohaterem ma być Jung-Seok, były żołnierz, któremu udało się uciec za ocean, jednak niespodziewanie otrzymuje on misję powrotu i spotyka ocalałych. O tym czy on i jego załoga przeżyją zadecyduje ludzka natura. W tak strasznych okolicznościach nie wiadomo kto jest gorszy zombie czy inni ludzie…

Za reżyserię odpowiada Sang-Ho Yeon, twórca oryginalnego filmu. Autorem scenariusza jest Park Joo-Suk. W obadzie aktorskiej sequela znajdują się Kang Dong-Wo, Lee Jung-Hyun, Lee Re, Kwon Hae-Hyo, Kim Min-Jae, Go Kyo-Hwan, Kim Do-Yoon i Lee Ye-Won.

Poniżej wspomniany zwiastun. Myślicie, że Peninsula ma szanse powtórzyć sukces Zombie express?

Dokładna data premiery nie została jeszcze podana. Wiadomo, że w Korei Południowej planowana jest ona na tegoroczne lato.

Źrodło: bloody-disgusting.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

KubiQ

Damn, aż nadrobię Zombie Express. To wygląda kozacko!

PolepioneKadry

Mniam mniam, chyba mało będzie to miało wspólnego z klimatem i ogólnie światem przedstawionym z Train to Busan, ale wygląda zajebiście. Czekam, czekam.
Justyna, pite jest nie do Ciebie, ale do każdego, kto nadużywa przymiotnika "kultowy" w- przestańcie to KURNA robić. Ja wiem, że to określenie jest nieostre i subiektywne, ale to nie znaczy, że może nim wycierać mordę każdy film, który wzbudził jakieś zainteresowanie, no bez jaj.

Asmodeusz

wygląda fajnie

ar23s

Zombie Express, koreański serial "Kingdom" o zombiakach na Netflixie, a teraz jeszcze Peninsula. Idealnie!

Proszę czekać…