Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Netflix: "Dom z papieru" 4. sezon - są tytuły odcinków! Ile ich będzie? 1

Dom z papieru jest czołową produkcją z platformy Netflix. Wkrótce zadebiutuje 4. sezon serialu. Twórcy zdradzili w materiale promocyjnym tytuły nowych odcinków oraz ich ilość.

Premiera nowych odcinków Domu z papieru zbliża się wielkimi krokami. Serial powróci w czwartym sezonie już 3 kwietnia 2020 roku. Twórcy tylko podkręcają zaciekawienie produkcją, publikując w sieci nowe materiały promocyjne. Dzięki nim poznaliśmy tytuł każdego epizodu oraz ich ilość.

Dom z papieru 4. sezon – tytuły odcinków:

  • Odcinek 1: Game Over;
  • Odcinek 2: Wesele Berlina;
  • Odcinek 3: Lekcja anatomii;
  • Odcinek 4: Paso Doble;
  • Odcinek 5: 5 minut wcześniej;
  • Odcinek 6: Nokaut techniczny;
  • Odcinek 7: Nowe podejście;
  • Odcinek 8: Plan paryski.

Dom z papieru 4. sezon – zapowiedź:

Dom z papieru – obsada nowego sezonu.

W nadchodzących odcinkach ujrzymy bohaterów znanych z poprzednich sezonów:

Dom z papieru – zwiastun 4. sezonu:

4. sezon Domu z papieru zadebiutuje na platformie Netflix już 3 kwietnia 2020 roku.

Źrodło: instagram.com/netflixpl/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

ana481516

Dwa pierwsze sezony były najlepsze.

fredaser ana481516

@ana481516 Jeszcze nie zacząłem czwartego sezonu ale pierwsze dwa bardzo mi się podobały, przy trzecim już się obawiałem, czy nadal będzie na takim wysokim poziomie – niestety ale obawy się potwierdziły. Ciekawe co mnie jeszcze czeka w czwartym, ale trochę żałuję, że w ogóle zrobili trzeci.

ana481516 fredaser

@fredaser Ja też… trzeci już idiotycznie się zaczyna. Zrobili z tego serialu telenowelę. Postać Berlina była najciekawszą, Palermo to taki pseudo-Berlin. Lgbtowskie gadki i zamiennik Bella Ciao czyli "boom boom ciao": .

fredaser ana481516

@ana481516 Niestety zgadzam się w całej rozciągłości.

@ana481516 No właśnie koleżanki z pracy mają straszne żarcie na ten serial i ogromnie polecają – chyba jednak trzeba nadrobić zaległości, bo info o tym serialu przewija mi się w życiu wciąż i wciąż ;-)

@PolepioneKadry polecam 2 pierwsze sezony, trzeciego nie tykaj

@ana481516 Aj, właśnie przez to seriale czasami mnie denerwują … Często ciągnięte są od wysokiego C do kompletnej kupy, póki tylko jeszcze mają jakąś widownię…. W sumie z filmami zdarza się to samo, ale nie jest to tak nagminne jak w przypadku seriali.
Zrobię jak radzisz.

Proszę czekać…