Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun 3. sezonu serialu ''The Last O.G.'' od TBS 0

Stacja TBS opublikowała pierwszą zapowiedź promującą nadchodzący trzeci sezon swojego komediowego serialu pt. The Last O.G. Jego współtwórcą jest zdobywca Oscara Jordan Peele.

W obsadzie aktorskiej znajdują się Tracy Morgan, Cedric the Entertainer, Tiffany Haddish, Taylor Mosby, Dante Hoagland, Allen Maldonado i Ryan Gaul.

Głównym bohaterem jest Tray, który po 15 latach wychodzi z więzienia. Doznaje szoku patrząc na to jak przez ten czas zmienił się świat. Musi od nowa nauczyć się w nim żyć. Pragnie także naprawić swoje relacje z rodziną co jednak nie okaże się takie łatwe. Jego była żona wyszła ponownie za mąż i wychowuje bliźniaki. Tray, aby się utrzymać otwiera ciężarówkę z jedzeniem i próbuje swoich sił jako kucharz. W trzecim sezonie zobaczymy jego dalsze zmagania z otaczającą go rzeczywistością. Po tym jak poprzez podpalenie stracił swojego food trucka szuka nowego miejsca do życia. Ląduje w Brooklynie, gdzie organizuje wycieczki po mieście. Tymczasem jego była żona ma przed sobą szansę na biznes, który może zmienić życie ich wszystkich.

Premiera 3. sezonu serialu już 7 kwietnia br.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…