Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prace na planie "Uncharted" zawieszono po jednym dniu 0

Twórcy filmu Uncharted nie mają zbyt wiele szczęścia. Produkcja adaptacji kultowej serii gier wideo po raz kolejny napotkała na swojej drodze poważny problem. Tym razem jest nim pandemia koronawirusa.

W mediach społecznościowych pojawił się materiał wideo, w którym gwiazda muzyki pop Justin Bieber prowadzi rozmowę z ekranowym Spider-Manem, czyli Tomem Hollandem. W pewnym momencie aktor zostaje zapytany przez piosenkarza czy kręci aktualnie jakiś film.

Poszliśmy pierwszego dnia – robię ten film zatytułowany "Uncharted" na podstawie gry wideo – i pokazaliśmy się na planie zdjęciowym, a oni zawiesili prace. Byłem w Berlinie, więc musiałem wrócić do domu i teraz jest z powrotem w Londynie.

powiedział Tom Holland

Miejmy nadzieję, że po zakończeniu się pandemii twórcy na czele z reżyserem Rubenem Fleischerem będą mogli powrócić na plan w Niemczech. Nie chcemy przecież kolejnych problemów realizacyjnych, z którymi Uncharted boryka się od dawien dawna. Głównie związanych z niemożnością znalezienia odpowiedniego filmowca.

Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami Sony Pictures ogłosiło, iż widowisko na podstawie gry wideo trafi do kin 8 października 2021 roku.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…