Thor i Loki walczą z Fenrirem w zwiastunie filmu "Valhalla" 0

Prezentujemy zwiastun duńskiej produkcji zatytułowanej Valhalla. Film opowiada o tytułowej legendarnej krainie, która jest zagrożona, a pomóc w jej ocieleniu mają Thor i Loki, których wspiera dwójka dzieci.

Dzieci wikingów Røskva i Tjalfe wyruszają w pełną przygód podróż z Midgardu do Valhalli, w tej przygodzie towarzyszą im bogowie Thor i Loki. Życie w Valhalli okazuje się jednak zagrożone przez przerażającego wilka Fenrira oraz barbarzyńskiego wroga bogów, Jotnara. Muszą teraz walczyć razem, aby uratować Valhallę przed końcem świata zwanym Ragnarok.

Reżyserem filmu jest Fenar Ahmad. W głównych rolach występują Roland Møller jako Thor, Salóme Gunnarsdóttir jako Freja, Lára Jóhanna Jónsdóttir jako Sif, Ali Sivandi jako Skrymer, a wspierają ich Jacob Lohmann, Patricia Schumann, Andreas Jessen i Stine Fischer Christensen.

Reżyserem filmu jest Fenar Ahmad, którego ostatni film zatytułowany Darkland, mogliśmy oglądać w naszych kinach w 2017 roku. Film miał premię 10 października 2019 roku i powstała na podstawie komiksu autorstwa Petera Madsena.

Źrodło: firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

Zapowiada się ciekawie, z trailera widać że będzie ciekawsze niż Ragnarok

Proszę czekać…