Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

W "Tamte dni, tamte noce 2" Timothee Chalamet i Armie Hammer! 0

Coraz więcej informacji na temat drugiej części głośnego, godzącego zachwyty krytyków i masowej publiczności filmu Luca Guadagnino.. Sam reżyser potwierdził, że w obsadzie kontynuacji pojawi się Timothee Chalamet i Armie Hammer. Robi się coraz goręcej i akurat te określenie w kontekście tego filmu pasuje doskonale.

Informacja o drugiej części filmu Tamte dni, tamte noce opartej na powieści Andre Acimana pojawiła się juz jakiś czas temu. Z pewnością znajcie się wielu wśród was, którzy oczekiwali na kolejne szczegóły ułatwiające czas oczekiwania na drugą część. Kilka dni temu reżyser filmu w wywiadze dla La Republica potwierdził udział Chalameta i Hammera. Także nie jest to żadna niepotwierdzona infomacja, czy plotka.

Tak mówił na łamach gazety zapewniając o obecności całej ekipy z pierwszej części w kontynuacji Luca Guadagnino :

Przed pandemią koronowirusa poleciałem do Stanów Zjednoczonych, żeby spotkać się z pisarzem, którego uwielbiam, ale nie chcę wymieniać jego imienia, żeby porozmawiać o drugiej części. Niestety musieliśmy anulować to spotkanie. Oczywiście to wielka przyjemność móc pracować z Timothée Chalamet, Armie Hammerem, Michaelem Stuhlbargiem, Esther Garrel i innymi aktorami. Wszyscy będą w nowym filmie.

Prócz tej informacji, dotychczas wiemy, że kontynuacja ma być osadzona około 6 lat później po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Nie jest takie oczywiste, czy Tamte dni, tamte noce 2 reżyser oprze na treści powieści Acimana. Kontynuacja literacka historii, która pojawiła się na rynku o tytule "Znajdź mnie" opowiadała o losach bohaterów po minięciu aż 20 lat.

Luca Guadagnino jeszcze engimatycznie dodał:

To będzie inny film, w innym tonie.

Co to znaczy? Nie wiadomo, ale pewne jest, że oczekiwania są ogromne, a sam reżyser pierwszą częścią postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Z wypiekami na twarzy, jak podczas seansu, teraz czekamy na ciąg dalszy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…