Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FDB i FilmKrytyk łączą siły 2

Doskonałe nowiny dla wszystkich fanów kina – niezależnie czy lubicie filmy, czy seriale. Serwis FDB.PL łączy siły z agregatorem polskich recenzji filmowych FilmKrytykiem. Dzięki temu będziecie mieli możliwość jeszcze dokładniejszego zaznajomienia się z danym tytułem przed podjęciem decyzji o jego obejrzeniu.

Strona 1 z 2

Pewnie wielokrotnie musieliście zmierzyć się z problemem wyboru odpowiedniego filmu na wieczór. Teraz dzięki połączeniu FDB i FilmKrytyka będzie to o wiele łatwiejsze. W profilach filmów i seriali znajdziecie miejsce, gdzie będziecie mogli poznać opinię krytyków i recenzentów, którzy mieli okazję obejrzeć interesującą Was produkcję.

Aktualnie co prawda musimy borykać się z pandemią koronawirusa, więc wypad do kina jest niemożliwy, ale nadal korzystamy z wielu serwisów streamingowych takich, jak Netflix, HBO Go czy Amazon Prime. W ich ofertach możemy znaleźć setki filmów i seriali, które potencjalnie mogą nas zainteresować. Niekoniecznie jednak fajny opis może zwiastować fajny seans. Tym bardziej, jeśli mówimy o stosunkowo nowych produkcjach, które zostały obejrzane przez małą liczbę użytkowników. Zamiast tego możemy posłużyć się opiniami i ocenami wspomnianych krytyków i recenzentów.

Na profilach filmów oraz seriali przy ocenie głównej danego tytułu pojawiła się nowa statystyka, która prezentuje nam liczbę krytyków, którzy ocenili film oraz średnią z ich ocen. Po kliknięcie w ocenę zostaniemy przeniesieni od listy z recenzjami, krytyków.

Ich opinie oraz oceny mogą Wam pomóc podjąć decyzję, czy aby na pewno Wasze zainteresowanie danym tytułem jest słuszne. Musicie jednak pamiętać o tym, aby traktować to jako sugestię, a nie pewnik. Chyba każdy z nas się zgodzi, że lepiej być zaskoczonym udanym seansem niż rozczarowanym z powodu wielkich oczekiwań.

Dla twórców filmowych i aktorów nie chyba nic lepszego niż zadowolony widz po seansie!

Na drugiej stronie znajdziecie szczegóły dotyczące funkcjonalności nowości dodanych w serwisie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Rossellinique

Ciekawy dodatek, jednak najbardziej podoba się mi w jak nienachalny sposób jest to dodane, ot niewielka ikonka obok innych, nic nie trzeba przewijać czy pomijać, jeśli kogoś to nie interesuje. Super ;)

Kristo

Szukam w źródlach i… nie znajduję Filmwebu :)

Wiem, że cześć osób nie patrzy na oceny przy filmach. Ja jestem jednak z tych który zawsze sprawdza jaką film ma ocene zanim wybiorę się do kina czy włączę netflixa. Oczywiście nie zawsze to decyduje czy film oglądam czy nie ale często ułatwia mi dokonać wyboru co w pierwszej kolejności zobaczyć :)

fredaser

Mnie nie zależało akurat na takiej funkcji, ale tak jak jedna osoba wspomina – dobrze, że nie zostało to zrobione nachalnie. Osobiście nie czytuję recenzji przed obejrzeniem filmu, czasem po jeśli już, więc mi się to akurat w ogóle nie przyda, ale ok, mamy różne potrzeby.

Khaosth

"FDB i FilmKrytyk łączą siły"
Szokująca wiadomość!!! Byłem święcie przekonany że oba portale współpracują od co najmniej paru lat. ;)

Asmodeusz Khaosth

@Khaosth w sumie to już jak wspomniałeś od jakiegoś czasu tego FilmKrytyka powoli wciskano, więc krok po kroczku i jest na oficjalnie

Proszę czekać…