Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

HBO GO - będą zmiany związane z pandemią koronawirusa 0

Jakiś czas temu komisarz Unii Europejskiej zaapelował do włodarzy platform streamingowych o zmniejszenie przepustowości, aby nie obciążać sieci. Jedną z firm, które zdecydowały się na taki krok był Netflix. Teraz dołącza do niego kolejny serwis streamingowy.

W sieci pojawił się komunikat, w którym czytamy:

Czas panowania koronawirusa to trudny okres dla nas wszystkich. W trosce o bezpieczeństwo pracowników i partnerów HBO GO podjęliśmy środki ostrożności, w wyniku których w naszych usługach mogą być widoczne pewne zmiany.
W związku z powiększającym się zagrożeniem COVID-19 prace nad pewnymi produkcjami zostały zawieszone. Dlatego też niektóre odcinki, nowe sezony oraz premiery zostały odwołane lub mogą pojawić się w HBO GO z opóźnieniem.
Ponieważ praca zdalna oraz edukacja domowa są w tym momencie priorytetem, systematycznie kontrolujemy przepustowość naszych łączy, aby nie obciążać sieci.
Dziękujemy za wybór HBO GO i za wyrozumiałość.
Trzymajmy się razem w tym trudnym okresie.

Aktualizacje dotyczące opóźnień w emisjach spowodowanych rozprzestrzenianiem się COVID-19 można znaleźć na stronie HBO GO Help Center

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Z tego co piszą to poszli w ślady Netflixa chyba – starają się na bieżąco monitorować ruch i nie obciążać sieci ponad pewien poziom. Z początku wydało mi się to tylko chwytem marketingowym, ale jak się zastanowić to kiedy takich dwóch gigantów jak Netflix i HBO nawet trochę odciążą łącza to i tak różnica będzie znaczna

Proszę czekać…