Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Animaniacy'' powracający do Hulu otrzymają oryginalną głosową obsadę 0

Po wielu latach powracają Animaniacy. Na restart tego popularnego w latach 90. serialu animowanego zdecydowała się platforma Hulu. Głosu głównym bohaterom udzielą Ci sami aktorzy co w oryginale.

Główni bohaterzy to trójka zwariowanego rodzeństwa Jacuś, Wacuś i Dosia Warner. Mieszkają oni w wieży ciśnień na terenie Warner Brothers, z której bardzo często uciekają, siejąc spustoszenie i chaos w życiu każdego kogo spotkają, świetnie się przy tym bawiąc. Jacuś ponownie przemówi głosem Roba Paulsena, Jess Harnell wcieli się w Wacusia, a Tress MacNeille udzieli swojego głosu Dosi. Oczywiście powrócą także Pinky i Mózg, którzy otrzymali także własną animację zatytułowaną Pinky i Mózg. Pinky’emu swojego głosu udzieli również Paulsen, a Maurice LaMarche wystąpi jako Mózg.

Za produkcję serialu ponownie odpowiada Steven Spielberg. Oprócz niego funkcję producentów wykonawczych pełnią też Sam Register prezes Warner Bros. Animation i Warner Digital Series, Justin Falvey i Darryl Frank.

Premiera nowych przygód Animaniaków zaplanowana jest w Hulu na jesień tego roku. Czekacie na kolejne przygody tej zwariowanej trójki czy nigdy nie byliście fanami Animaniaków?

Źrodło: criticalhit.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…