Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Będzie remake klasycznego horroru ''Inni'' z Nicole Kidman 0

Od premiery klasycznego horroru Inni z Nicole Kidman minęło już prawie 20 lat i to wystarczająco, aby producenci zainteresowali się zrobieniem nowej wersji tej historii. Prawa do remake’u nabył Sentient Entertainment.

fot. materiały prasowe

Za produkcję nowej wersji filmu Inni odpowiadać ma Renee Tab i Christpher Tuffin, Lucas Aksoskin z Aliwen Entertainement, Guido Rud oraz Jeeny Miller.

Jestem zaszczycony, że mogę pracować nad moim ulubionym horrorem wszech czasów i wprowadzić go ponownie na duży ekran dla nowego pokolenia odbiorców.

powiedział Tab w swoim oświadczeniu

To jak aktualne są dzisiaj przedstawione w nim tematy jest niesamowite: samoizolacja, paranoja i strach oraz intensywne pragnienie ochrony naszych dzieci i nas samych.

dodał

Oryginalny film z 2001 roku napisany i wyreżyserowany został przez Alejandro Amenabara. Jego akcja rozgrywa się pod koniec II wojny światowej. Grace wraz z dwójką dzieci mieszka w pięknym witoriańskim dworze. Chłopiec i dziewczynka cierpią na rzadką chorobę, fotofobię – alergię na światło słoneczne. Z tego też powodu w ponurym domu obowiązują bezlitosne reguły, których łamać nie wolno. Gdy do Grace przybywa trójka nieznajomych w posiadłości nagle zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy. Śledztwo doprowadzi do odkrycia wielu tajemnic.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…