Pierwsza zapowiedź i data premiery 2. sezonu "Już nie żyjesz" 0

Wielkimi krokami nadchodzi premiera 2. sezonu serialu Już nie żyjesz. Netflix ujawnił, że seria powróci 8 maja 2020 roku, na dodatek udostępniono pierwszą zapowiedź kontynuacji przygód Jen i Judy.

Serial to czarna komedia, która przybliża widzom prawdziwie bolesne i zaskakująco zabawne aspekty żałoby, straty i wybaczania. Sezon 2. powinien rozpocząć się w momencie cliffhangera, który widzieliśmy w z finale pierwszej serii.

Jen (Christina Applegate) to sardoniczna wdowa, która za wszelką cenę chce rozwiązać zagadkę niedawnego morderstwa swojego męża. Judy (Linda Cardellini) jest optymistyczną i odrobinę zwariowaną kobietą, która ostatnio również przeżyła tragiczną stratę. Pomimo swoich kompletnie rozbieżnych osobowości, kobiety zaprzyjaźniają się po spotkaniu na sesji grupy wsparcia. Choć ich przyjaźń kwitnie w otoczeniu wina, ciasteczek i wspólnych ulubionych seriali, Judy desperacko stara się ochronić Jen przed poznaniem szokującej prawdy, która mogłaby zniszczyć jej życie.

Twórczynią i producentką wykonawczą serialu jest Liz Feldman. Występują: Christina Applegate (Jen), Linda Cardellini (Judy), James Marsden (Steve), Ed Asner (Abe) oraz Brandon Scott (Nick). Jessica Elbaum (Gloria Sanchez Prods.), Christie Smith i Christina Applegate pełnią funkcję producentów wykonawczych wraz z Adamem McKay i Willem Ferrellem z Gloria Sanchez Productions.

Źrodło: netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…