Nowy projekt Spikea Lee 0

Sławny reżyser we współpracy z firmą Nokia zrealizuje swój nowy film

Spike LeeSpike Lee

Film całkowicie złożony będzie z nagrań przesłanych przez zwykłych ludzi, którzy zarejestrowali filmiki przy pomocy aparatu komórkowego.

Wspólna produkcja będzie nosić tytuł Projekt Nokia Productions złożona będzie z 3 części: temat każdej z nich będzie ogłaszany w internecie, natomiast każdy zainteresowany będzie miał 4 tygodnie na wysłanie swojego filmiku.

„Jesteście świadkami demokratyzacji filmu. Osoby marzące o kręceniu filmów nie muszą już uczęszczać do szkoły filmowej. Przy pomocy zwyczajnego telefonu komórkowego prawie każdy może dziś zostać reżyserem”, to są słowa Spikea Lee które wygłosił w swoim oświadczeniu.

Projekt skupiać się będzie nad tym w jaki sposób muzyka potrafi opisać historię ludzkości. Swoje propozycje muzyczne, filmowe itp. można przesyłać na stronę http://www.nokiaproductions.com , zakończenie przyjmowania zgłoszeń planowane jest na 21 sierpnia.

Pracownicy Nokii wybiorą 25 propozycji z których internauci wybiorą TOP 10 najlepszych, spomiędzy których Lee wybierze zwycięzców trzech kolejnych aktów.

Ostateczna wersja filmu zostanie zrealizowana z trzech zwycięskich materiałów oraz elementów innych zgłoszeń, a jej premiera odbędzie się jeszcze w tym roku w Los Angeles.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…