Joseph Kosinski twierdzi, że "Top Gun: Maverick" zostanie dokończony w terminie 0

Musimy czekać długie osiem miesięcy, aby zobaczyć Top Gun: Maverick w kinach. Film pierwotnie miał zadebiutować w czerwcu, ale z wiadomych przyczyn, został zepchnięty na późniejszą datę. To nie znaczy, że reżyser Joseph Kosinski i jego załoga spoczęli na laurach.

W rzeczywistości sam Kosinski wyjaśnił, że chociaż data premiery została opóźniona, jego zespół ciężko pracował, aby zapewnić zakończenie produkcji zgodnie z pierwotnym planem.

Trzymamy się naszego harmonogramu i kończymy film tak, jakby miał zadebiutować w pierwotnym terminie. Na szczęście jesteśmy w fazie postprodukcji, gdzie pomimo wszystkich ograniczeń dotyczących tego, jak możemy teraz pracować, jestem w stanie kontynuować swoją pracę i ukończyć film. Co jest całkiem niesamowite. Gdybym był w innej fazie projektu, byłoby to trudne. Ale ponieważ jestem na końcu prac, jestem w stanie zrobić wszystko, co muszę, aby to zakończyć. Trzymamy się tego i trzymamy się naszego harmonogramu, kończymy film, a potem czekamy przez sześć miesięcy na premierę. To dobra decyzja, ponieważ jest to film, który ludzie muszą zobaczyć na dużym ekranie. A jeśli nie ma dostępu do kin, to nie chcesz go pokazać. Chcemy, aby było to wspólne doświadczenie na jak największym ekranie.

oznajmił Joseph Kosinski

Opis Filmu

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller), o kryptonimie "Rooster", synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim "Goose", który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Źrodło: ComicBook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…