Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Warner Bros. Pictures pewne premier filmów "Tenet" i "Wonder Woman 1984" 0

Warner Bros. Pictures na ten moment nie ma zamiaru przesuwać premiery kolejnego widowiska Christophera Nolana. Tenet wejdzie do kin zgodnie z planem.

W ostatnich tygodniach sporo dzieje się w kalendarzach premier wielkich hollywoodzkich wytwórni. Mimo wszystko włodarze Warner Bros. Pictures pozostają nieugięci w sprawie wejścia do kin filmu Tenet, który jest nową propozycją od Christophera Nolana. Podobnie sytuacja wygląda z superprodukcją Wonder Woman 1984. W związku z tym CEO wytwórni Ann Sarnoff wydała specjalne oświadczenie:

Jesteśmy podekscytowani i zaangażowani w wypuszczenie filmu "Tenet" tego lata do kin lub w innym terminie, w którym kina zostaną otwarte filmu. Wspieramy kinowe doświadczenie oraz naszych partnerów, jesteśmy przekonani, że nasze tytuły takie jak "Tenet" czy "Wonder Woman 1984" są dokładnie tymi, dzięki, którym ludzie chętnie powrócą do kin.

Od poniedziałku mają zostać otwarte kina w stanie Georgia. Na razie nie inne stany nie podjęty takich decyzji, jednak w Stanach Zjednoczonych powoli zaczęta wdrażać plany związane ze zniesieniem obostrzeń dotyczących pandemii koronawirusa.

Co o tym myślicie?

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…