Premiera Nostalgii anioła jesienią 2009 0

Problemy w niebie, czy tylko plotka?

Chodzą plotki, że Peter Jackson wstrzymał produkcję „Nostalgii anioła” z powodu rozdźwięku między nim, a dyrektorem artystycznym dotyczącego najlepszego sposobu przedstawienia nieba. Zważywszy, że spora część filmu dzieje się właśnie tam, jest to dość znacząca kwestia sporna.

krajobraz Nowej Zelandiikrajobraz Nowej Zelandii

DreamWorks/Paramount oznajmiło wczoraj, że premiera dramatu będzie miała miejsce jesienią 2009 roku, a nie jak wcześniej zostało ogłoszone 13. Marca 2009. Studio zaprzecza, że przyczyną jest spór między reżyserem, a dyrektorem artystycznym. Prawdopodobnie premiera filmu nigdy nie była planowana na 13. Marca, nie było też żadnego sporu, ani opóźnienia. Według wytwórni niebiańskie sceny są już gotowe, pozostaje tylko dokręcenie, w czerwcu, scen w blue-boxie.

„Nostalgia anioła” jest adaptacją bestsellera Alice Sebold, pod tym samym tytułem. Film opowiada historię Susie Salmon (Saoirse Ronan), która zostaje zamordowana jednak po śmierci może obserwować swoją rodzinę na ziemi. Z nieba widzi ból, jaki czują bliscy po jej stracie, a jednocześnie jest świadkiem zacierania śladów i przygotowywania kolejnego morderstwa przez swojego zabójcę.

W filmie pojawią się Mark Wahlberg, Rachel Weisz, Stanley Tucci, Susan Sarandon, Michael Imperioli, Rose McIver i Carolyn Dando. Współautorem scenariusza jest Jackson oraz Philippa Boyensi Fran Walsh, którzy partnerowali mu przy „King Kongu” oraz „Władcy Pierścieni”.

Zdjęcia kręcone są w Nowej Zelandii więc nie martwym się, gdziekolwiek zostanie/zostało nakręcone niebo, będzie pięknie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…