Nowy zwiastun Mrocznego Rycerza 1

Pojawił się wreszcie długo oczekiwany zwiastun nowych przygód Batmana!

Po długich oczekiwaniach, niesamowitej kampanii i podjudzania fanów w końcu mamy zwiastun Mrocznego Rycerza. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu noc z poniedziałku na wtorek należała do fanów Batmana. Zgromadzili się oni w 12 miastach świata, by rozwiązać zagadki, które przekazali im ich koledzy siedzący przed komputerami. Rozwiązaniem zagadek były liczby, które stanowiły szyfr do sejfu. W każdym z 12 sejfów znajdowała się karteczka z informacją, gdzie mają się udać clowni w terenie. Następnie byli oni prowadzeni do kin, gdzie został wyświetlony im trailer. Po projekcji losowany był szczęśliwiec, który otrzymywał taśmę filmową ze zwiastunem. W kinach była bardzo dobra ochrona: konfiskowano komórki, ochroniarze mieli noktowizory, jednak w Sao Paulo coś komuś umknęło, więc na youtube można było obejrzeć bootleg, jednak w słabej jakości.

Po otworzeniu wszystkich sejfów uzyskaliśmy dostęp do gry, www.whysoserious.com/sittingducks, czyli strzelanie do kaczek, żeby wygrać należy strzelać do kaczek ze środkowego rzędu w następującej kolejności 1 żółta, 2 niebieskie, 3 żółte, 2 niebieskie, 1 żółta i 2 niebieskie.

Po wygraniu otrzymywaliśmy link do kolejnej strony www.whysoserious.com/happytrails/ gdzie umieszczono informację o tym, że trailer pojawi się w internecie dopiero w niedzielę.

Ten dzień właśnie nadszedł. Każdy, kto cokolwiek czytał o Mrocznym Rycerzu, wie, że warto obejrzeć ten zwiastun. Z całą pewnością zachęca, gra Heatha Ledgera jako Jokera zapewne będzie jego życiową rolą. W tych 2 minutach i 30 sekundach zrobił na mnie piorunujące wrażenie.

W tej części Batman (Christian Bale) i jego sprzymierzeńcy w walce z przestępczością, porucznik Jim Gordon (Gary Oldman) oraz nowy Prokurator Okręgowy Harvey Dent (Aaron Eckhart) muszą zmierzyć się z nowym wrogiem, geniuszem zbrodni znanym jako Joker (Heath Ledger).

W filmie zobaczymy znanych z Batman Początek Gary'ego Oldmana, Christiana Bale'a, Morgana Freemana, Michaela Caine'a, dołączyli do nich Heath Ledger, Aaron Eckhart, Maggie Gyllenhaal, a także trochę już zapomniani Eric Roberts i Michael Jai White, oraz widziany ostatnio w Skazanym na Śmierć William Fichtner, gdzie grał agenta Alexandra Mahone’a.

Szerzej pisaliśmy o filmie TUTAJ.

Premiera w Polsce 22 sierpnia. Zapraszam do oglądania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…