Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Colin Farrell o roli Pingwina w nowym ''Batmanie'' 1

Colin Farrell odtwórca roli Pingwina w najnowszym filmie o przygodach Batmana zabrał głos w kwestii tego, jakie są jego ekranowe inspiracje odnośnie serii, w której zagra. W swojej wypowiedzi odniósł się także do postaci Pingwina.

fot. materiały prasowe, kadr z filmu 'Fantastyczne zwięrzęta i jak je znaleźć'

W Batmanie, za reżyserię którego odpowiada Matt Reeves pojawi się wielu złoczyńców, którzy zapragną rozpętać piekło w mieście Gotham. Jednym z nich będzie kultowy Pingwin, który pojawi się na dużym ekranie pierwszy raz od Powrotu Batmana Tima Burtona. Wtedy w rolę antagonisty wcielił się Danny DeVito.

Jako dziecko oglądałem żarliwie program telewizyjny o Batmanie, w którym w główną rolę wcielał się Adam West. Potem jako nastolatek zobaczyłem wersje Burtona i pokochałem ją. To wszystko jest bardzo ekscytujące. Być częścią tego wszechświata.

powiedział Farrell

Aktor dodał także kilka słów odnośnie swojej roli w nadchodzącym filmie, przyznając, iż nie będzie miał, aż tak dużo czasu ekranowego.

Dopiero zacząłem swoje ujęcia i nie mogę się doczekać powrotu. Stworzenie tej postaci, jej estetyki, jest zabawne i jestem bardzo podekscytowany, mogąc niedługo wrócić i odkryć tą postać. Tak naprawdę nie mam zbyt wiele do zrobienia, mam pewną ilość w filmie, jest w nim kilka naprawdę smacznych scen, przez co nie mogę doczekać się powrotu, aby naprawdę się w to wciągnąć.

Wielka Brytania wyraziła już zgodę na powrót ekip na plany filmowe, a więc już wkrótce zdjęcia do filmy The Batman powinny ruszyć pełną parą.

Premiera filmu zaplanowana jest na 1 października 2021 roku. W tytułowego bohatera wciela się Robert Pattinson.

Źrodło: collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…