Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Snyder Cut" zostanie pokazane światu - kiedy premiera "Ligi Sprawiedliwości"? 2

Fani i aktorzy biorący udział w projekcie Liga Sprawiedliwości w zmożony sposób nawoływali od wielu miesięcy, aby wytwórnia Warner Bros. Pictures pokazała światu wersję filmu w pełni stworzoną przez Zacka Snydera. I wygląda na to, że tak zwane "Snyder Cut" doczeka się premiery!

HBO Max i Warner Bros. Pictures ogłosiły, że premiera Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera będzie miała miejsce w 2021 roku.

Chciałbym podziękować HBO Max i Warner Bros. Pictures za odwagę we wspieraniu artystów, którzy chcą pokazać swoją prawdziwą wizję. Także szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy sprawili, że "Snyder Cut" stał się rzeczywistością.

oświadczył reżyser filmu Zack Snyder

W mediach podano informację, że Zack Snyder otrzyma od 20 do 30 mln dolarów na dokończenie swojego filmu. Na razie nie wiadomo, kiedy filmowiec zacznie pracę nad projektem, ale mówi się, że wytwórnia jest w trakcie poszukiwania firmy, która zajmie się postprodukcją. Oprócz tego obsada miała zostać poinformowana przez samego Snydera, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy mogą zostać poproszeni o pojawienie się a planie zdjęciowym w celu zrealizowania dokrętek.

Kolejna ciekawa kwestia dotyczy długości filmu. Mówi się, że pierwotna wersja Snydera przed montażem trwała pięć godzin. Sam reżyser wyjawił natomiast, że "J.L. Director’s Cut" trwa 214 minut.

Na Twitterze pojawiły się plakaty promujące film:

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Bercik022

Przyznam, że ze względów promocyjnych HBO Max jest to strzał w dziesiątkę. Rzucą te 30 baniek Snyderowi by jego fani się zamknęli, on odwali wszystko i mają i produkt i fanbojów Zacka, którzy zakupią subskrypcje.
Jestem prawie pewny, że w WB wyglądało to tak, że już mieli prawie wszystko zaplanowane na platformę ale zostało in 30 mln, i ktoś wpadł na pomysł by zaspokoić motłoch Snyder Cutem xD

PawEl84 Bercik022

@Bercik022 raczej zmęczenie cukierkami od Marvel’a, od pierwszego Iron Man’a lecieli coraz bardziej w kierunku koszenia pieniążków z coraz to młodszej widowni, więc powiew bardziej życiowego podejścia do sprawy przez Snyder’a w Man of Steel i Batman v Superman był czymś napawającym nadzieją dla kierunku filmów o superbohaterach. Poza tym, o ile dobrze słyszałem, to petycja miała tylko coś ponad 200 tyś. podpisów, więc tego "motłochu" wcale nie jest tak dużo i czemu od razu nazywać ich motłochem może lepiej nazwać ich fanami. ;)

Bercik022 PawEl84

@PawEl84 roznica między fanami i matlochem jest taka, że fani nie są toksyczni a raczej pseudofani czyli ten motłoch, to samo jest przy pseudofanach Star Wars. Też Zack, który sam po odejściu z projektu srał tam gdzie go karmili i to w najgorszy sposób, dziwię się, że jakakolwiek wytwórnia chciała z nim podpisać kontrakt. Co z tego że film jest trochę mroczniejszy i poważniejszy jak dalej jako film jest słaby. Snyder umie pokazywać tylko kadry z komiksów w swoich filmach ale głównej kwintesencji to już zupełnie nie. Film potrzebował lepszego reżysera.
Teraz też dzięki Snyderowi popatrz, że WB ma idealną furtkę by rozpromowac swoją nową platformę, 200000 x nie wiem 30$ daje 6 baniek a te osoby nakłania inne i tak się tworzy klientów i te 30 baniek szybko im się zwróci.
I jeszcze tak dla wyjaśnienia, film mógł by być nawet mega wybitnym filmem ale jeżeli nie zarobił by na siebie to wytwórni się to nie opłaca, dlatego tak mocno odcinają się od Snyder Uniwersum i dalej tak pozostanie.
No kurde film gdzie masz grupe bohaterów z batmanem i supkiem a film nie jest wstanie nawet na siebie zarobić jest przykra sytuacja i musieli tutaj robić wszystko by to naprawić i widać to przy Shazamie i Aquamenie którego uwielbiam :)

PawEl84

W końcu!!! Bardzo się cieszę, że Justice League zostanie uzupełniona o kilka wątków i znacznie rozszerzona. Ktoś w WB nareszcie zrozumiał, że zabrakło im odwagi wprowadzić wizję Zacka Snydera, wystraszyli się troli którzy krytykowali innowacyjność, unikalność i mroczność jego pomysłów, podejście do postaci od bardziej życiowej strony, a tymczasem w cukierkowy sposób podobny scenariusz został wprowadzony przez Marvel’a w dwóch ostatnich filmach z serii Avengers. Skoro udało się genialnie zrehabilitować Deadpool’a to może uda się wrócić na odpowiednie tory całą serię DCEU i stworzyć kilka następnych filmów z Benem i Henrym, może nawet zaprosić Ryana Reynoldsa, aby poprawił swoją postać Green Lantern’a. Trzymam kciuki, tak jak trzymałem cały czas za Snyder’s Cut.

Bercik022 PawEl84

@PawEl84 i nie wiem czy to sarkazm czy serio :p

spoilerchan

Czekam na to. Myślę, że to może pozytywnie wpłynąć na promocje pozostałych postaci. Niestety DC całkowicie "zabija" postacie Cyborga i Flasha a co najważniejsze Supermana. Wkurza mnie, że mają super obsadę, a nie potrafią z tego nic zrobić. Czy oni czekają aż aktorzy się zestarzeją lub sami zrezygnują? O Batmana nie ma co się bać, bo ta postać zawsze sobie świetnie radziła na ekranie, WW dobrze się wybiła i oby utrzymali dobrą passe z tą postacią. Aquaman jeżeli dobrze pamiętam będzie miał drugą część, więc myślę, że o niego też nie ma co się martwić. Skoro udało się wyprosić wersje Snydera, to może uda się wywalczyć człowieka ze stali 2.

Proszę czekać…