filmoznawczyni 🎬

Reżyser "Coś za mną chodzi" szykuje film o superbohaterach 0

MGM bierze na warsztat projekt od twórcy filmów Coś za mną chodzi i Tajemnice Silver Lake, Davida Roberta Mitchella, który wkrótce rozpocznie swój aktorski casting.

Wszelkie szczegóły są obecnie ukryte ukryte i wiadomo jedynie, że projekt nosić będzie tytuł "Heroes & Villains" i ma przyjąć formę gatunkowej mieszanki ze świeżym podejście do superbohaterskiej tematyki. David Robert Mitchell, oprócz tego, że napisał scenariusz i stanie za kamerą, będzie również jednym z producentów wraz z Chrisem Benderem i Jake'em Weinerem.

Zamiłowanie do wielokodowości i dekonstrukcji gatunków wydaje się cechą charakterystyczną reżysera, znakomicie łączącego kino noir z lynchowską narracją w Tajemnicach Silver Lake, które miały premierę na festiwalu w Cannes, czy ambitnym i nowoczesnym podejściu do kina grozy w Coś za mną chodzi.

Nad filmem czuwać będzie wytwórnia MGM, która w ostatnich tygodniach zajęła się realizację kilku głośnych produkcji takich jak "Gucci" Ridleya Scotta, "Three Thousand Years of Longing" George'a Millera oraz "Project Hail Mary" z Ryanem Goslingiem.

Źrodło: thehollywoodreporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…