filmoznawczyni 🎬

Michael Bay wyprodukuje film o niebezpiecznej misji ONZ 0

Michael Bay wydaje się być jednym z najbardziej produktywnych twórców w czasach pandemii. Amerykańskie media donoszą o kolejnym projekcie, którego będzie on producentem. Film nosić będzie tytuł "Armored" i zostanie zrealizowany we współpracy ze studiem Sony.

Fabuła koncentrować się będzie wokół bohatera, któremu doskwierają stare rany – zarówno te fizyczne, jak i psychiczne. Niechętnie godzi on się zorganizować ochronę dla uzbrojonego konwoju, przewożącego delegatów z ONZ przez "kraj karteli" w Meksyku. W Sierra Madre misja zamienia się w desperacką walkę o przetrwanie, gdy skorumpowani stróże prawa, politycy i rywalizujące ze sobą gangi za wszelką cenę chcą powstrzymać rozmowy pokojowe.

Bay niedawno rozpoczął współpracę z Adamem Goodmanem przy thrillerze o pandemicznej tematyce pt. Songbird, który rozpocznie swoją produkcję w ciągu najbliższych pięciu tygodni pod kierownictwem Adama Masona.

"Armored" to ekranizacja najnowszej powieści autorstwa Marka Greaneya, współautora cyklu "Tom Clancy’s Jack Ryan". Data premiery nie jest znana, a obecnie trwają poszukiwania scenarzystów.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…