Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Charlize Theron i Amy Adams przymierzane do roli Madame Web? 0

Sony Pictures musiało wstrzymać się z premierą dwóch filmów osadzonym w uniwersum Spider-Mana – Venom: Let There Be Carnage oraz Morbius. Nie oznacza jednak, że w biurach hollywoodzkiej wytwórni nie planuje się kolejnych odsłon komiksowego świata na wielkim ekranie.

Wytwórnia zatrudniła telewizyjną weterankę S.J. Clarkson (pracowała przy takich kultowych serialach, jak Dr House, Dexter czy Herosi) do pracy przy pierwszym komiksowym filmie Sony Pictures, który w pełni będzie skupiał się na kobiecej bohaterce. Na razie nie podano do wiadomości publicznej o jaką postać może chodzić, ale wielce prawdopodobne, że jest nią Madame Web.

Na ten moment nie ma doniesień dotyczących scenarzystów, którzy mogą ubiegać się o pracę nad projektem. Należy jednak przypomnieć, że kilka miesięcy temu Sony zatrudniło Matta Sazamę i Burka Sharplessa do stworzenia wstępnej wersji skryptu (warto dodać, że panowie pracowali przy Morbiusie). Możliwe, że ich praca zostanie wykorzystana przy ewentualnym projekcie S.J. Clarkson.

Kolejną ciekawą informacją związaną z ewentualnym filmem o Madame Web jest odtwórczyni głównej roli. Sony Pictures nie zamierza oszczędzać i chce zatrudnić aktorkę z absolutnego topu do zagrania kultowej komiksowej postaci. Podobno na liście wytwórni znajdują się takie nazwiska, jak Charlize Theron oraz Amy Adams. Trzeba przyznać, że wybór którejś z nich byłby strzałem w dziesiątkę i gwarancją aktorskiej jakości.

W komiksach Madame Web była kobietą w podeszłym wieku, która cierpiała na miastenię – chorobę charakteryzująca się szybkim zmęczeniem i osłabieniem mięśni szkieletowych. Z tego też powodu musiała być podłączona do aparatury podtrzymującej jej życie, która do złudzenia przypominała pajęczynę. Madame Web była mutantką posiadającą zdolności jasnowidzenia i przewidywania przyszłości. Ze względu na swój wiek i stan zdrowia nigdy nie mogła aktywnie walczyć z siłami zła, jednak pomagała chociażby Spider-Manowi.

Ewentualny angaż Theron lub Adams może sugerować, że Sony Pictures ma nieco inny plan na postać Madame Web. Co o tym sądzicie?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Adamus0101

Serio? To już nie ma ciekawszych postaci tylko jakaś trzecioplanowa babcia, która tylko siedzi i przepowiada przyszłość.

Chemas Adamus0101

@Adamus0101

Cześć Adamus. A poza tym masz rację.

Adamus0101 Chemas

@Chemas No hej. Kiedy wracasz na FW? :P

Chemas Adamus0101

@Adamus0101 hejka :)
Na razie nie mam w planach, kupę czasu swoją drogą minęło. Próbowałem swego czasu, ale non stop byłem blokowany. Trzymaj się i zachęcam tutaj zaglądać. Myślę, że trochę czasu i serwis się rozwinie konkretnie, no lae trzeba ludzi.

Bluejohn_26 Chemas

@Chemas Jeszcze kilka "ulepszeń" FW i z ludźmi nie będzie problemu ;)

PolepioneKadry

Oj :-( Czy to znaczy, że Charlize i Amy to już babcie? Buuu

Proszę czekać…