Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Bella Heathcote w zwiastunie horroru ''Relic'' 0

Za pośrednictwem IFC Midnight w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź horroru Relic z Bellą Heathcote (Mroczne cienie, Duma i uprzedzenie i zombie) w jednej z głównych ról.

fot. materiały prasowe

Fabuła Relic kręci się wokół pewnej rodziny, w której dochodzi do zaginięcia Edny – seniorki rodu. Na jej poszukiwania wyruszają córka Kay i wnuczka Sam. Udają się one do odległego rodzinnego domu, gdzie starsza pani przebywa. Po powrocie do domu nie jest dane jednak zaznać im spokoju. Ich posiadłość nawiedzać zaczyna złowroga i nadnaturalna obecność, która przejmuje kontrolę nad Edną.

Za reżyserię filmu Relic odpowiada Natalie Erika James, która do tej pory specjalizowała się w krótkometrażowych formach filmowych. Jest ona także autorką scenariusza wraz z Christianem Whitem. W obsadzie aktorskiej znajdują się wspomniana Heathcote oraz Emily Mortimer, Robyn Nevin, Chris Bunton, Steve Rodgers, Jeremy Stanford oraz Catherine Glavicic.

Produkcja ta zadebiutuje już 10 lipca br. W ten dzień horror pojawi się w serwisach VOD, a także i na ekranach kin jeśli będzie to już możliwe. Warto wspomnieć, że Relic miał już swoją światową premierę, która odbyła się w styczniu tego roku na Sundance Film Festival.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…