Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Tuca i Bertie" doczeka się 2. sezonu - serial przejmuje Adult Swim 0

Znakomita nowina dla wszystkich fanów serialu Tuca i Bertie. Produkcja oryginalna platformy Netflix doczeka się drugiego sezonu. Za jego realizację nie będzie odpowiadał jednak amerykański gigant streamingowy, a kanał Adult Swim należący do sieci Cartoon Network.

Tuca i Bertie to animowany serial komediowy o dwóch 30-letnich przyjaciółkach z sąsiednich mieszkań: zadziornej, beztroskiej Tuce i nieśmiałej, marzycielskiej Bertie. Pierwsza z nich jest kobietą-tukanem, a druga — kobietą z głową drozda śpiewaka. Dziesięcioodcinkowy pierwszy sezon serialu stworzyła Lisa Hanawalt, która pracowała także przy kultowym już serialu Netflixa – BoJack Horseman.

Serial zdobył sporą rzeszę fanów i był przez nich wysoko oceniany. Mimo wszystko Netflix postanowił anulować produkcję i zakończyć jej żywot po zaledwie pierwszej serii. Było to spore zaskoczenie dla wszystkich widzów. Na szczęście Tuca i Bertie znalazły nowy dom. Adult Swim zleciło realizacje drugiego sezonu, który będzie składał się z dziesięciu odcinków. Premiera planowana jest na przyszły rok.

Adult Swim znane jest z oryginalnych i nieco absurdalnych seriali animowanych dla dorosłych widzów. Jako przykłady można podać tutaj Ricka i Morty'ego czy Aqua Teen Hunger Force.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…