Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Popularna seria nie zakończy się filmem ''Jurassic World: Dominion'' 0

Producent trzeciej części Jurassic World Frank Marshall twierdzi, iż nadchodzący film nie będzie finałem serii. Z jego słów wynika, iż twórcy odświeżonej wersji kultowego filmu Park Jurajski mają jeszcze wiele planów związanych z tym uniwersum.

fot. materiały prasowe

Początkowo wszyscy sądzili, iż Jurassic World podobnie jak Park Jurajski również zakończy się trylogią. Jednak tak się nie stanie.

Dominion nie jest planowany jako zakończenie tej prawie trzydziestoletniej serii. Jest on raczej początkiem nowej ery. Dinozaury są teraz na lądzie wśród nas i mam nadzieję, że pozostaną z nami na dość długo.

powiedział Marshall

Co o tym sądzicie? Chcielibyście, aby to uniwersum dalej się rozrastało?

Premiera Jurassic World: Dominion zaplanowana jest na 11 czerwca 2021 roku. W obsadzie trzeciej części powrócą Chris Pratt, Bryce Dallas Howard oraz Jake Johnson, Omar Sy, BD Wong, Daniella Pineda, Justice Smith i Isabella Sermon. Jeśli chodzi o nowe twarze to zobaczymy DeWandę Wise, Mamoudou Athie, Scott Haze i Dichen Lachman. Powrócą także gwiazdy oryginalnej serii tj. Laura Dern, Sam Neill i Jeff Goldblum. Fabuła filmu jak na razie trzymana jest w tajemnicy. Za reżyserię odpowiada Colin Trevorrow, a jednym z producentów jest Steven Spielberg.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adamus0101

Też mi zaskoczenie. Wiadomo, że nie zarżną kury, która znosi jaja o wartości miliarda $. :P

@Adamus0101 Może sama zdechnie z przesytu.

Proszę czekać…