Indonezyjski superbohater w zwiastunie "Gundala" 0

Ostatnimi laty komiksy zyskują wielką popularność, nie dziwi więc fakt, że na ekrany trafiają kolejne przygody superbohaterów prosto z kart powieści. Tym razem na taki krok zdecydowano się w Indonezji, gdzie zekranizowano przygody tytułowego bohatera filmu Gundala. Zobaczcie zwiastun produkcji.

Bohaterem filmu jest Sancaka, ochroniarz, który zostaje trafiony piorunem. To wydarzenie go nie zabija, jednak sprawia, że zyskuję nadprzyrodzone moce i staje się superbohaterem noszącym przydomek Gundala. Mężczyzna postanawia walczyć w obronie swojego miasta, które przepełnione jest korupcją i złymi ludźmi.

Produkcja oparta jest na klasycznym komiksie noszącym ten samym tytuł, stworzył go w 1969 roku Harya Suraminata. Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiada Joko Anwar, a w rolę tytułowego bohatera wciela się Abimana Aryasatya. W pozostałych rolach występują Tara Basro, Bront Palarae, Ario Bayu, Cecep Arif Rahman, Rio Dewanto i Muzakki Ramdha.

Ci ciekawe twórcy planują serię aż ośmiu filmów o tym superbohaterze. Premier produkcji miała miejsce w sierpniu 2019 roku, a 28 lipca tego roku trafi do sieci oraz na cyfrowe nośniki.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Adamus0101

Te skrzydełka na głowie przypominają Flasha ale chyba tylko to będzie do niego podobne. Produkcja z Indonezji więc pewnie będzie brutalnie i zawsze to jakaś odmiana od szlachetno-poprawnych amerykańskich herosów.

PolepioneKadry

Zwiastun byłby dobry, gdyby nie te widoczne niedoróbki w dynamice scen walki. Rozmówca przede mną dopatrzył się tam zapowiedzi brutalności, ja niestety tylko plastiku – i to za mocno bijącego po oczach, aby seans całości mógł sprawić przyjemność. Z Adamusem chętnie założę się o 100 złotych, że film z pewnością nie będzie brutalny

@PolepioneKadry Przecież już w pierwszej scenie gdy zaciukany ojciec leży w kałuży krwi to tej juchy jest więcej niż w całych Avengersach.
Z chęcią bym się założył ale zakładam się tylko o siedmiocyfrowe kwoty. ;)

Proszę czekać…