Trailer Igora już dostępny 0

Przełom w nauce – Igor nadchodzi wraz z ciemną stroną mocy.

MGM i The Weinstein Company zaprezentowały pierwszy trailer swojego filmu animowanego o kandydacie na naukowca „Igor”. Premiera światowa 19. września.

!http://gfx1.fdb.pl/vxz6ds(Tytułowy bohater animacji )!

W filmie głosów użyczyli: John Cusack, Steve Buscemi, Jay Leno, Eddie Izzard, Sean Hayes, John Cleese, Molly Shannon, Jennifer Coolidge i Arsenio Hall.

Tytułowy Igor, jest asystentem w laboratorium. Marzy o wielkiej karierze naukowca. Jego celem jest zdobycie pierwszej nagrody w konkursie czarnej magii. Wspólnie z odjechanymi kolegami z pracy, przechodzonym królikiem oraz gadającym mózgiem w słoiku nie ustają w pracy naukowej eksperymentów, które zbliżą ich do ciemnej strony mocy. Igor jednak przekonuje się szybko, że nie wszystkie efekty jego diabelskich zbiegów naukowych są… złe.

Reżyserem filmu jest Anthony Leondis (Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha), a scenariusz wyszedł spod pióra Chrisa McKenna (American Dad!).

Twórcy filmu chcieli odejść od słodyczy filmów familijnych Disneya czy DreamWorks i zaproponować obraz nieco bardziej mroczny. Prace nad filmem miały miejsce w Paryżu, co według reżysera dało ekipie szersze horyzonty. Igor kręcony jest technologią CG, bardzo lubianą przez Leondisa, jako że pozwala ona na szersze kąty kamery i możliwość przedstawienia krajobrazów spotykanych w klasycznych filmach o potworach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…