Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"SONIC. Szybki jak błyskawica" - widowisko doczeka się kontynuacji 0

Chyba niewielu spodziewało się, że SONIC. Szybki jak błyskawica tak szybko dostanie kontynuację. A jednak! Niebieski Jeż ponownie zawita na wielkim ekranie.

Paramount Pictures i Sega Sammy potwierdziły dojście do porozumienia w sprawie realizacji kontynuacji familijnej produkcji o sympatycznym jeżu. Za stworzenie filmu ponownie będzie odpowiadała ta sama ekipa w skład, której wejdą Jeff Fowler (reżyser) oraz Patrick Casey i Josh Miller (scenarzyści).

Na razie projekt jest na wczesnym etapie. Decyzje związane z datą rozpoczęcia zdjęć nadal nie zostały podjęte. To samo dotyczy spraw dotyczących obsady aktorskiej, ale możemy bezpiecznie założyć, że gwiazdy pierwszego Sonika ponownie wezmą udział w produkcji.

Producentami filmu będą Neal H. Moritz, Toby Ascher i Toru Nakahara, natomiast funkcję producentów wykonawczych będą pełnili Hajime Satomi, Haruki Satomi oraz Tim Miller.

SONIC. Szybki jak błyskawica okazał się sukcesem, co początkowo w ogóle tego nie zapowiadało (pamiętne kontrowersje związane z wyglądem tytułowego bohatera). Produkcja globalnie zarobiła ponad 300 mln dolarów. W Stanach Zjednoczonych zaliczyła najlepszy pierwszy weekend w historii, jeśli chodzi o adaptacje gier wideo. Czy sequel również odniesie sukces finansowy?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Fajnie mnie się podobał :)

john6

Klasycznie trochę śmieszny, fabuła jakoś trzymała się linii prostej i kilka naciąganych sytuacji typu "piosenka" jak w Stranger things. Typowe też zarabiają na siebie, a coś trzeba produkować ;)

sernik6

Super. Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że Dr. Robotnik będzie pił latte z mlekiem alpejskich kózek.

Proszę czekać…