Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ryan Gosling faworytem do zagrania w "Wilkołaku" 1

Universal Pictures po sukcesie Niewidzialnego człowieka uwierzył w swoje odnowione uniwersum z klasycznymi potworami. W biurach wytwórni planowane są kolejne produkcje ze znanymi stworami. Wśród nich nie mogłoby zabraknąć oczywiście wilkołaka.

Jak donosi portal Variety, wytwórnia Universal Pictures prowadzi rozmowy z Ryanem Goslingiem w sprawie zagrania głównej roli w filmie "Wolfman". Dodatkowo portal twierdzi, że na szczeblach kierowniczych w Universal Pictures miało dojść do spotkania w sprawie przyszłości uniwersum oraz filmu. W jego trakcie dyskutowano między innymi o kandydatach, którzy mogliby wyreżyserować horror. Podobno jednym z liderów tego wyścigu jest Cory Finley, którego najnowsze dzieło niedawno zadebiutowało na HBO i zdobyło całkiem przychylne recenzje. Mowa oczywiście o Złej edukacji z Hugh Jackmanem i Allison Janney w rolach głównych.

Na razie nie wiadomo, jaką wizję będą mieli twórcy filmu, jednak spekuluje się, że akcja zostanie umiejscowiona w czasach współczesnych podobnie, jak miało to miejsce w Niewidzialnym człowieku. Nad scenariuszem pracują Lauren Schuker Blum i Rebecca Angelo.

Universal Pictures na ten moment nie skomentował tych doniesień. A Wy co sądzicie o obsadzeniu Ryana Goslinga w roli wilkołaka?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

sernik6

"Niewidzialny człowiek" bardzo dobry. Mam nadzieję, że nowy "Wilkołak" stanie na wysokości zadania.

@Asmodeusz Mnie pozytywnie zaskoczył. Dobry film.

Proszę czekać…