Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nie będzie romansu pomiędzy Wonder Woman i Cheetah 0

Reżyserka filmu Wonder Woman 1984 zdementowała plotki dotyczące romansu, który mielibyśmy zobaczyć na ekranie w nadchodzącym widowisku. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Patty Jenkins ucięła wszelkie spekulacje dotyczące romansu pomiędzy Dianą Prince i Barbarą Minervą w filmie Wonder Woman 1984, który w tym roku trafi na ekrany kin. Historia podąży w zupełnie innym kierunku i Wonder Woman ponownie zwróci swój wzrok w stronę powracającego Steve’a Trevora.

To mogłoby się zdarzyć w innej historii, ale w związku z tym, że ta historia była klarowna w stosunku do powracającego Steve’a, to będzie ona związana z nim. To historia miłosna ze Steve’em. W życiu Diany nie ma miejsca dla dwóch osób.

stwierdziła reżyserka

Oczywiście trochę się to gryzie ze słowami wcielającej się w rolę tytułową Gal Gadot, która powiedziała, że "napięcie seksualne jest zawsze obecne", jednak nie ma powodów, aby nie wierzyć w słowa Patty Jenkins.

Pewnie za jakiś czas Warner Bros. Pictures i DC Films będą chciały również w swoim filmie pokazać wątki homoseksualne, jednak nie stanie się to w Wonder Woman 1984. Dla przykładu Marvel Studios przedstawi swojego pierwszego homoseksualnego superbohatera w nadchodzącym filmie Eternals.

Wonder Woman 1984 trafi do kin w sierpniu tego roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…