Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kimberley Datnow w zwiastunie czarnej komedii ''Daddy Issues'' 0

Gravitas Ventures opublikowało zwiastun oraz plakat nadchodzącej komedii 'Daddy Issues' z Kimberley Datnow, dla której jest to pierwsza większa rola, bowiem do tej pory grywała ona raczej epizodyczne postaci.

Za reżyserię odpowiada Laura Holliday, odpowiedzialna do tej pory za filmy krótkometrażowe. Daddy Issues jest jej debiutem fabularnym. Pracowała ona na scenariuszu autorstwa Amy Datnow i Johna Coxa. Datnow zaangażowana jest również w produkcję. W obsadzie aktorskiej znajdują się także Tanner Rittenhouse, Alice Carroll Johnson, Francis Lloyd Corby, Rachel Barry i Jo Ashe.

Główną bohaterką jest młoda stand-uperka, która nie jest zabawna od czasu śmierci jej ojca. Pogrążona w kryzysie kobieta, której zawodowe plany walą się na łeb na szyję, postanawia rzucić wszystko i opuścić Londyn. Powraca do Los Angeles, gdzie załatwia nierozwiązane do tej pory sprawy z byłymi kochankami i starymi przyjaciółmi.

Poniżej wspomniany zwiastun i plakat.

Premiera Daddy Issues w serwisach VOD odbędzie się 23 czerwca br. Film ten pochodzi z 2018 roku i w listopadzie tego samego roku zadebiutował na Valley Film Festival. Jednak od tej pory nie był nigdzie udostępniany. Dopiero teraz doczeka się swojego debiutu dla szerszej publiczności.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…