Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Patryk Vega zapowiedział swój nowy film! 0

Patryk Vega powraca z nowym filmem. Polski reżyser za pośrednictwem mediów społecznościowych zapowiedział swoją kolejną produkcję.

fot. materiały prasowe

Reżyser Patryk Vega wrzucił na swoje media społecznościowe krótką wiadomość wideo, w której zapowiada swój nowy film. Produkcja będzie nosiła tytuł "Pętla". Ze słów polskiego filmowca wynika, że już jutro o godzinie 9:00 pokazany zostanie pierwszy oficjalny zwiastun.

Warto przypomnieć, że Patryk Vega kręcił swój film w trakcie pandemii koronawirusa, co było sporym ewenementem. Jak doskonale zdajecie sobie sprawę z powodu rządowych obostrzeń plany zdjęciowe – i to nie tylko w Polsce, ale także w innych zakątkach świata – zostały zamknięte.

Na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących "Pętli", ale prawdopodobnie chodzi o film, który przybliży nam aferę podkarpacką. W obsadzie aktorskiej produkcji są Antoni Królikowski i Katarzyna Warnke.

Ostatnim filmem Patryka Vegi jest Bad Boy. Film opowiadający o środowisku kibiców pomimo tego, że zarobił sporo pieniędzy, jak na polskie warunki, to i tak nie był hitem porównywalnym z wcześniejszymi dokonaniami Vegi. Czy "Pętla" pozwoli wrócić reżyserowi na dobre tory?

Źrodło: Facebook: Patryk Vega

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Chemas

Nie spodziewam się rewelacji, szczególnie po obsadzie.

EDiT po obejrzeniu trailera
Już mi się to nie podoba, co wyraziłem w komentarzu w artykule prezentującym trailer.
Tego się mniej więcej spodziewam, zlepek szokujących i wulgarnych scen, który ma ściągnąć widza, chyba tylko tego mało wymagającego. Od nowego Pitbula ten pan przestał mi się podobać. Nie podchodzi mi po prostu konwencja jego filmów.

Bercik022 Chemas

@Chemas uuu fani Pana Vegito atakują z minusami :P

Chemas Bercik022

@Bercik022 zauważyłem ;)
Dałem sobie za to plusika. Do Twojej wypowiedzi niżej też. Pozdro

john6

Ma dryg do zestawiania scen, aby jakoś fabuła ciągnęła do przodu, ale po "Polityce" tematy się wyczerpują, albo ogień twórczości gaśnie. Jeśli kolejne tytuły będą znowu na jedno kopyto z silnym odniesieniem do historii jego twórczości to będzie trzeba zacząć chodzić na inne tytuły

Bercik022

To jest taki reżyser, który nawet się nie chce starać, wszystko w jego filmach jest takie leniwe :/. Facet ma jakiś tam talent do scen akcji i by włożyć w to więcej serca to był by to drugi Michael Bay, tylko taki tańszy nasz, Polski.

KubiQ

Myślałem że poświęci trochę więcej czasu na marketing i promowanie "Small World". Jak widać bajania o "nowym podejściu" które uprawiał krótki czas po premierze Bad Boya, możemy schować, cóż, między bajki…

Proszę czekać…