Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Halloween Kills" z polskim tytułem - kiedy premiera? 0

Michael Myers jeszcze w tym roku powróci na ekrany kin. Polski dystrybutor kolejnej odsłony serii "Halloween", którym jest United International Pictures, ogłosił tytuł, którym horror będzie promowany w naszym kraju.

Kontynuacja kasowego hitu z 2018 roku w polskich kinach będzie widniała pod tytułem Halloween zabija. W roli głównej ponownie pojawi się gwiazda kultowego cyklu grozy, czyli Jamie Lee Curtis, która jeszcze raz sportretuje na ekranie Laurie Strode. Premiera w naszym kraju została zaplanowana na 30 października 2020 roku.

Jak zapewne pamiętacie pierwsza część "Halloween" z 2018 roku została oparta na horrorze Johna Carpentera z roku 1978 o tym samym tytule. Pozbawiony uczuć zamaskowany morderca Michael Myers, którego jedynym celem jest zabijanie ludzi zaatakuje po raz kolejny.

Halloween z 2018 roku okazało się wielkim kasowym sukcesem. Horror, którego budżet produkcyjny wyniósł raptem 10 mln dolarów, zarobić na całym świecie 255,4 mln dolarów. W samych Stanach Zjednoczonych Michael Myers zgarnął 159,3 mln.

Czy myślicie, że Halloween zabija także okaże się wielkim zwycięstwem wytwórni?

Źrodło: TYLKO HITY

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…