Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Batwoman'' zostanie zupełnie nowa bohaterka 0

Po tym, jak niespodziewanie z roli Kate Kane zrezygnowała Ruby Rose przyszłość serialu The CW stanęła pod znakiem zapytania, tym bardziej, iż zamówiony został już jego drugi sezon. Producenci poradzili sobie jednak z tym problemem.

fot. materiały prasowe

Jak donoszą zagraniczne media nie będzie poszukiwana aktorka, która zastąpi Kate Kane, a która sportretuje zupełnie nową postać. Ta nowa bohaterka zostanie nowym Mrocznym Rycerzem. Obecnie nosi ona imię Ryan Wilder. Prawdopodobnie nazwa ta nie pozostanie z główną bohaterką na długo. Jest ona raczej nazwą zastępczą, aby ukryć prawdziwą tożsamość. Jednak mimo wszystko udostępniony opis postaci fascynuje:

Ryan jest sympatyczna, niechlujna, trochę głupia i nieokiełznana. Nie jest ani trochę podobna do Kate Kane, kobiety, która przed nią nosiła strój nietoperza. Nie miała nikogo kto by ją uczył. Lata spędziła jako przemytniczka narkotyków, unikając policji i maskując swój wewnętrzny ból złymi nawykami. Ryan jest dziewczyną, która ukradłaby mleko dla bezdomnego kota, ale i taką która zabije Cię gołymi rękoma. To najniebezpieczniejszy typ wojownika – wykwalifikowany i niezdyscyplinowany. Ryan jest także zdeklarowaną lesbijką.

Jak na razie nie wiadomo jakie wydarzenia doprowadzą do tak znaczącej zmiany. Nie znana jest także aktorka, która wcieli się w nową postać. Myślicie, że takie zmiany w scenariuszu drugiego sezonu mają szansę na sukces?

Premiera 2. sezonu serialu Batwoman planowana jest na początek 2021 roku.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

KubiQ

Ten opis postaci xDDD Najważniejsze odhaczone, mamy reprezentacje LGBTQRSTUV…+, możemy zamykać interes, serial idealny xD

PawEl84

Jak lubię DC to tego serialu po prostu nie znoszę. :( A sam fakt rezygnacji głównej aktorki z roli mówi sam za siebie.

Proszę czekać…