Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Twórcy ''Sił kosmicznych'' już pracują nad 2. sezonem 0

Choć serial Siły kosmiczne na platformie Netflix zadebiutował zaledwie parę dni temu to jego twórcy już myślą nad potencjalną kontynuacją. Z pewnością duży wpływ na to ma sukces produkcji oraz znalezienie się jej w Top 10 Netflixa.

Współtwórca serialu Greg Daniels pragnie, aby włodarze Netflixa jak najszybciej wydali zamówienie na drugi sezon Sił kosmicznych. Pomimo, iż żadne decyzje w tej sprawie oficjalnie jeszcze nie zapadły to ujawnił on, iż już rozpoczęto wstępne prace nad potencjalną kontynuacją.

Z pewnością mamy nadzieję na jeszcze kilka sezonów. Zaczęliśmy gromadzić ekipę, aby omówić to co być może stanie się w przyszłym roku. Nie mamy jeszcze zamówienia, ale jest tak wiele do zrobienia w oparciu o to, gdzie skończyliśmy.

powiedział Daniels

Siły kosmiczne to komedia o ludziach odpowiedzialnych za stworzenie na Ziemi czegoś w rodzaju amerykańskich sił zbrojnych zajmujących się działaniami kosmicznymi. Generał Mark R. Naird – uznany pilot Sił Powietrznych USA otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA – Sił Kosmicznych. Wraz z zespołem naukowców oraz “Spacemanami” pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają wspólnie jak najszybciej sprawić, że Amerykanie (ponownie) staną na Księżycu i całkowicie zdominują kosmos.

Główna rola w serialu przypadła Steve'owi Carellowi, doskonale znanemu wszystkim fanom Biura. Jest on także współtwórcą produkcji. W obsadzie są także John Malkovich, Diana Silvers, Lisa Kudrow, Tawny Newsome, Alex Sparrow i Ben Schwartz.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…