Pijani nauczyciele przejmują szkołę w zwiastunie "Another Round" 0

Do sieci trafił zwiastun bardzo ciekawie zapowiadającej się produkcji Another Round. W głównej roli występuję Mads Mikkelsen, a gra on nauczyciela, który wspólnie z grupą znajomy postanawia zrobić eksperyment z alkoholem podczas lekcji.

Film opowiada o grupie przyjaciół – nauczycieli w szkole średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat. Gdy rozpoczynają eksperyment, starając się utrzymać stały poziom alkoholu we krwi przez cały dzień pracy, nie spodziewają się że będzie miał bardzo rożne skutki dla każdego z nich.

Oprócz wspomnianego wcześniej Mikkelsena, w obsadzie znajdują się Thomas Bo Larsen, Lars Ranthe, Susse Wold, Helene Reingaard Neumann, Maria Bonnevie i Magnus Millang. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Thomas Vinterberg znany z takich produkcji jak Polowanie, czy mającego premierę pod koniec 2018 roku Kurska. Przy pisaniu skryptu pomógł mu Tobias Lindholm.

Premiera filmu planowana jest na wrzesień 2020 roku. Dodajmy jeszcze, że produkcja trafiła do oficjalnej selekcji filmów Cannes 2020.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…