http://vimeo.com/mironkundzicz

Hugh Jackman zastępuje Russella Crowe 0

Hugh Jackman wystąpi wraz z Nicole Kidman w nowym obrazie Baza Luhrmanna. Nowy projekt Luhrmanna będzie mieszanką akcji, romansu i przygody. Wydarzenia rozegrają się w północnej Australii podczas II wojny światowej.p=. Hugh Jackman w X-man 2Hugh Jackman w X-man 2

p=. Nicole Kidman /AFPNicole Kidman /AFP
Tym samym zastąpi na planie Russella Crowe, który wycofał się z realizacji projektu tydzień temu. Pisaliśmy już o tym wcześniej, ale przypomnijmy, że projekt Buza Luhrmanna jest szumnie zapowiadany jako australijskie Przeminęło z wiatrem.

Fabuła ma opowiadać historię miłosną dwojga ludzi. Poznamy ich w połowie lat trzydziestych, a ich losy będziemy śledzić aż do 1942-1943 roku. Punktem kulminacyjnym filmu ma być spektakularny nalot japońskich bombowców.

Niewiadomą jest kiedy rozpoczną się zdjęcia. Obraz ma być bowiem kręcony na całym świecie, a studio nie chce wyłożyć pieniędzy dopóki wszystkie lokacje nie zostaną potwierdzone.

Hugh Jackman wystąpił wcześniej w trylogii X-Men, Kod dostępu, czy Kate i Leopold

Megafon.pl – Hugh Jackman razem z Nicole Kidman w nowym obrazie Baza Luhrmanna

Hugh Jackman wystąpi wraz z Nicole Kidman w nowym obrazie Baza Luhrmanna. Nowy projekt Luhrmanna będzie mieszanką akcji, romansu i przygody. Wydarzenia rozegrają się w północnej Australii podczas II wojny światowej.

Bohaterką będzie odtwarzana przez Kidman angielska arystokratka, która odziedziczy ogromne ranczo. Wkrótce przyjdzie jej jednak zmierzyć się z potężnymi handlarzami bydła, którzy zechcą przejąć jej ziemie. Aby się przed nimi obronić, połączy siły z bohaterem, w którego wcieli się Jackman i wspólnie poprowadzą stado dwóch tysięcy krów przez setki kilometrów. Podczas tej wyprawy będą musieli stawić czoła nie tylko siłom surowej natury, ale i twardym prawom wojny.

Przygotowania do filmu rozpoczną się w październiku, produkcja ruszy w lutym 2007 roku.

Jackman, będący obecnie jednaym z najbardziej pożądanych aktorów Hollywood,
wybrał projekt Luhrmanna z wielu innych propozycji, które przedstawiono mu w ciągu ostatnich tygodni.

Umiejętności aktorskie gwiazdora można oglądać w wyświetlanym w polskich kinach obrazie X-Men: Ostatni bastion. Na premierę oczekuje The Fountainw reżyserii Darrena Aronofsky’ego, w którym Jackman pojawił się obok Rachel Weisz, a także Scoop Woody’ego Allena.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

majron

nie ma sprawy :) najlepszym sie zdarza :) trzeba bedzie sie lepiej dogadywac :D

Odi

Zawsze jestem czujny, gdy nie chce mi sie uczyc do egzaminow;) I sobie tak siedze klikajac w rozne linki na fdb.
Swoja droga Kidman na tym zjęciu wygląda ochydnie.

przepraszam Cie bardzo ;) nie mialem odswiezonej strony ;) mysle ze tak jest najlepiej ;) ODi brawo za czujnosc ;)

majron

taa :) ja to mam szczescie :) nie no bywa :) do 3 razy sztuka :P

Odi

Znowu Ci newsa zdublowali;) Współczuje.

Proszę czekać…