Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiera filmu "Tenet" została po raz kolejny przesunięta 0

Warner Bros. Pictures nie ma zamiaru ryzykować finansowej klapy i po raz kolejny decyduje się na przesunięcie nowego filmu wyreżyserowanego przez Christopera Nolana. Tym samym na Tenet przyjdzie nam czekać jeszcze nieco dłużej.

To drugi raz, kiedy wytwórnia Warner Bros. Pictures decyduje się na przesunięcie premiery widowiska Tenet, które jest jedynym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. I to nie tylko przez pandemię koronawirusa. Ludzie uwielbiają chodzić na produkcje w reżyserii twórcy trylogii o Mrocznym Rycerzu.

Pierwotnie hollywoodzka superprodukcja, która kosztowała 200 milionów dolarów miała wejść do kin 17 lipca. Warner Bros. Pictures przesunął jednak tę datę na 31 lipca. Jak się teraz okazuje debiut filmu Tenet został ponownie opóźniony. Nowa data premiery została ustalona na 12 sierpnia.

Poza tym studio opóźni też premierę Incepcji, która z okazji dziesięciolecia ponownie zawita na wielkim ekranie 31 lipca.

Na ten moment największą produkcją, która otworzy tak naprawdę kinowy sezon w dobie pandemii koronawirusa jest Mulan. Widowisko zrealizowane przez Walta Disneya wejdzie do kin 24 lipca. Na razie włodarze Domu Myszki Miki nie informowali mediów o ewentualnym przełożeniu premiery.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…