Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Luke Evans gwiazdą limitowanej serii Hulu ''Nine Perfect Strangers'' 0

Hulu pracuje nad limitowaną serią będącą adaptacją powieści Dziewięcioro nieznajomych (z ang. Nine Perfect Strangers) autorstwa Liane Moriarty. To ona odpowiada za historię, którą znamy z serialu HBO Wielkie kłamstewka.

fot. materiały prasowe

Ogłoszono właśnie, iż obsada produkcji powiększyła się o kolejną hollywoodzką gwiazdę. Jest nią aktor Luke Evans, którego kojarzyć możemy z dwóch ostatnich filmów z serii Hobbita, gdzie wcielił się w rolę Barda, a także z postaci Vlada Tepesa w filmie Dracula: Historia nieznana. Występuje także w serialu Alienista, którego drugi sezon czeka właśnie na swoją premierę.

Oprócz niego już wcześniej swoje angaże otrzymali Nicole Kidman, Melissa McCarthy i Manny Jacinto. Showrunnerami serialu są David E. Kelley i John Henry Butterworth. Są oni także współautorami scenariusza powstającej adaptacji wraz z Samanthą Strauss.

Akcja powieści rozgrywa się w prestiżowym ośrodku zdrowia i odnowy biologicznej, który obiecuje całkowite uleczenie, zarówno z bolączek zmęczonego ciała, jak i umysłu. Poznamy dziewątkę nieznajomych sobie ludzi, którzy pragną odpocząć od stresującego ich życia. Nad ich uzdrowieniem czuwa dyrektor ośrodka Masha, w tej roli Nicole Kidman. Ochotnicy nie wiedzą jednak co tak naprawdę czeka na nich w ośrodku. Luke Evans wcieli się w postać Larsa, jednego z dziewięciorga nieznajomych.

Premiera Nine Perfect Strangers zaplanowana jest na 2021 rok.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…