Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wakacje czas zacząć - Netflix zaprezentował listę z lipcowymi premierami 0

Wakacje – czas start! Lipiec na Netflix przyniesie wiele filmowych i serialowych nowości. Nadprzyrodzone moce w wojowniczym wydaniu zobaczymy w ekscytującym filmie The Old Guard z Charlize Theron oraz w nowym serialu Przeklęta z Katherine Langford w rolach głównych. Jak wakacje, to tylko z pokręconą rodziną Hargreevesów, której dalsze losy poznamy w The Umbrella Academy.

Seriale tylko na Netflix

 • TELEFONISTKI – sezon finałowy: Część 2
  Lidia i jej przyjaciele jeszcze zajadlej walczą z reżimem generała Franco, gdy jej największa rywalka wykorzystuje więzienie jako narzędzie zemsty. Premiera już 3 lipca na Netflix!
 • THE PROTECTOR – sezon 4
  Wezyr i Nieśmiertelni rządzą współczesnym Stambułem. Hakan wraca do przeszłości, aby zapobiec wojnie. Zeynep przechodzi potężną transformację. Premiera już 9 lipca na Netflix!
 • PRZEKLĘTA
  Współczesna wersja legendy arturiańskiej. Nastolatka Nimue pomaga najemnikowi imieniem Artur znaleźć Merlina i dostarczyć mu starożytny miecz. Premiera już 17 lipca na Netflix!
 • JAK SPRZEDAWAĆ DRAGI W SIECI SZYBKO – sezon 2
  W czasie apokalipsy zombie uczestnicy brazylijskiego reality show zostają uwięzieni w studio telewizyjnym, gdzie próbują odeprzeć atak żarłocznych hord. Premiera już 21 lipca na Netflix!
 • GOOD GIRLS – sezon 3
  Beth, Ruby i Annie muszą zmierzyć się z konsekwencjami zagrań w poprzednim sezonie. Której z nich najmniej zaszkodzi ten koktajl z ryzyka, nagród i wyrzutów sumienia? Premiera już 26 lipca na Netflix!
 • TRANSFORMERS: WOJNA O CYBERTRON – TRYLOGIA
  W tej opowieści z uniwersum Transformers Autoboty i Decepticony walczą na wymierającej planecie o kontrolę nad Wszechiskrą. Premiera już 30 lipca na Netflix!
 • THE UMBRELLA ACADEMY – sezon 2
  Wychowane na superbohaterów rodzeństwo Hargreevesów wraca z drugim sezonem. Premiera już 31 lipca na Netflix!
 • UWIĘZIONE
  Specjalistki od kradzieży biżuterii, Zulema i Macarena, zatrudniają cztery inne kobiety do pomocy w napadzie stulecia. Na ślubie w rodzinie narkotykowego bossa mogą "zarobić" miliony. Premiera już 31 lipca na Netflix!

Filmy tylko na Netflix

 • THE OLD GUARD
  Czwórka wojowników, którzy od stuleci w sekrecie bronią ludzkości, staje się celem tajemniczych mocy i odkrywa nowe znaczenie nieśmiertelności. Premiera już 10 lipca na Netflix!
 • THE KISSING BOOTH 2
  W tym sequelu Elle — już w klasie maturalnej — próbuje pogodzić związek na odległość, składanie podań na uczelnie i nową przyjaźń, która może wszystko zmienić. Premiera już 24 lipca na Netflix!

Dokumenty tylko na Netflix

 • NARKOBIZNES
  Była analityczka CIA przygląda się sześciu nielegalnym substancjom z ekonomicznego punktu widzenia, aby pokazać, jak narkotyki popychają ludzi do ryzykownych zachowań. Premiera już 14 lipca na Netflix!
 • MIASTO STRACHU: NOWY JORK KONTRA MAFIA
  Kronika walki agentów federalnych z nowojorską mafią, która zakończyła się rozbiciem pięciu rodzin mafijnych u szczytu ich potęgi w latach 80. XX wieku. Premiera już 22 lipca na Netflix!

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…