Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Jason Voorhees znów zakłada maskę. Nowy spot w ramach pandemii COVID-19 0

Nawet gwiazdy amerykańskich slasherów nakłaniają do stosowania procedur sanitarnych w związku z COVID-19. Nowy Jork opublikował spot, w którym Jason Voorhees z serii Piątek trzynastego zachęca do zakładania maseczek ochronnych na twarz.

Mordercy z kultowych amerykańskich slasherów często ukrywali swoją twarz pod maską. Nigdy nie poznaliśmy twarzy Michaela Myersa – poza niesławnym Halloween II w reżyserii Roba Zombie. Leatherface niekiedy tylko zdradzał swoje prawdziwe oblicze i zwykle takie sceny tyczyły się młodości mordercy. Maska Jasona w niektórych odsłonach Piątku Trzynastego tworzyła niemalże jedność ze zdeformowaną twarzą degenerata.

Popkulturowa tendencja amerykańskich horrorów posłużyła twórcom nowego spotu telewizyjnego, aby nakłonić nowojorczyków do zakładania maseczek ochronnych w trakcie pandemii. (Zamaskowaną) twarzą humorystycznej, acz celnej kampanii stał się morderca znad Crystal Lake.

Jason Voorhees znów zakłada maskę. Spot w ramach pandemii COVID-19:

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…