Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Co w duszy gra" - nowa zapowiedź filmu animowanego Pixara 0

Studia Pixar zaprezentowało nowy zwiastun swojej kolejnej oryginalnej animacji zatytułowanej Co w duszy gra. Głównemu bohaterowi głosu użycza Jamie Foxx. Zapowiedź znajdziecie w dalszej części artykułu. Zachęcamy do oglądania i komentowania.

Akcja filmu przenosi nas na ulice Nowego Jorku i ukazuje losy Joe Gardnera – nauczyciela muzyki uczącego licealny zespół. Pewnego dnia otrzymuje niesamowitą szansę – będzie mógł wystąpić w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Niestety mały wypadek sprawia, że przenosi się do niesamowitego świata, w którym ludzkie dusze otrzymujące osobowość zanim trafią na Ziemię. Zdesperowany Joe za wszelką cenę próbuje powrócić do swojego dawnego życia i zaprzyjaźnia się młodą duszą, która nigdy nie potrafiła zrozumieć atrakcyjności ludzkiej egzystencji.

W obsadzie oprócz Foxxa są również Tina Fey, Daveed Diggs, Ahmir Questlove, Angela Bassett i Phylicia Rashad. Co ciekawe za muzykę odpowiadają Jon Batiste, Trent Reznor i Atticus Ross.

Pierwotnie premiera filmu miała mieć miejsce 19 czerwca, ale z wiadomych przyczyn została ona przesunięta. Aktualnie Co w duszy gra ma ustaloną datę premiery na 20 listopada. Miejmy nadzieję, że to już ostateczny termin i pandemia nie spowoduje kolejnych zmian w terminarzu.

Źrodło: Pixar

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…