Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix potwierdza kontynuację serialu "Kierunek: Noc" 0

Netflix potwierdza kontynuację serialu Kierunek: Noc. Zapowiedź drugiego sezonu już dostępna i możecie znaleźć ją poniżej. Kolejną serię zapowiada między innymi Borys Szyc!

Kierunek: Noc opowiada historię lotu z Brukseli, który zamienia się w misję przetrwania ludzkości w obliczu kosmicznej katastrofy. Netflix potwierdził dziś, że powstanie drugi sezon serialu.

Twórca i scenarzysta Jason George powiedział:

Jesteśmy zachwyceni światowym odbiorem produkcji "Kierunek: Noc". Z ogromną radością dzielę się więc informacją, że stworzymy drugi sezon serialu. Czymś niesamowitym było zobaczyć, jak widzowie na całym świecie zżyli się z międzynarodową załogą pasażerów lotu BE Airways 21. Nie możemy się doczekać opowiedzenia dalszych losów naszych bohaterów.

Akcję serialu Kierunek: Noc rozpoczyna nagłe niewyjaśnione zdarzenie: promienie słońca zaczynają zabijać wszystko, co pojawi się na ich drodze. Pasażerowie i członkowie załogi nocnego lotu z Brukseli obierają kierunek na zachód, aby pozostać w bezpiecznych objęciach nocy. Teraz ich wszystkich łączy jedno: pragnienie przetrwania za wszelką cenę. Jednak konflikty na pokładzie mogą okazać się równie zabójcze, co promienie słoneczne.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…